เมษายน 25, 2018, 07:20:11 am

Author Topic: Album ใหม่ของสาวเสียงดีจาก pastelmusic : Han Hee Jung  (Read 9993 times)

i_dekdoi

• Newbie
  • *

You are not allowed to view links. Register or Login

สาวเสียงดีจาก Pastel Music อดีตหนึ่งในดูโอของ Bluedawn หวังว่าแฟนเพลงอินดี้คงชอบกัน

genshiken

• Sr. Member
  • Little Happiness
ชอบมากกกก  ;D เพิ่งรู้ว่าเป็นอดีตสมาชิกของ bluedawn นะเนี่ย อิอิ

white_rose

• Hero Member
    • Email
ขอบคุณค่ะ
จะลองฟังดูนะ ;D

parisa

• Full Member
ขอบคุณมากมายค่ะ (^___^)/

chockzaza

• Newbie
  • *
 :) MANY THANKS

Simply-pan

• Jr. Member
  • **
ลองเอาไปฟังคะ  ขอบคุณมากคะ :D

OnGZiX

• Newbie
  • *
ขอบคุณมากครับ  ;D

chiiz

Re: Album ใหม่ของสาวเสียงดีจาก pastelmusic : Han Hee Jung
« Reply #7 on: พฤศจิกายน 17, 2010, 02:37:42 pm »
Thanksssss  :D

obchoey

• Newbie
  • *
Re: Album ใหม่ของสาวเสียงดีจาก pastelmusic : Han Hee Jung
« Reply #8 on: ธันวาคม 11, 2010, 09:06:08 am »
รับไปฟังด้วยคน ^ ^

one all love

ขอบคุณมากๆ ครับ
"No Music No Life" "ไม่มีเพลง ไม่มีชีวิต" ^.^

You are not allowed to view links. Register or Login

Emi Amy*

• Emily
ขอบคุณค่ะ  :D :D

jonmufc

• Newbie
  • *
    • ข่าวฟุตบอล
    • Email
« Reply #11 on: กุมภาพันธ์ 05, 2011, 10:14:48 pm »
ขอบคุณครับ
You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

mister2

• Newbie
  • *
    • Email
« Reply #12 on: กุมภาพันธ์ 18, 2011, 09:55:17 pm »
ขอบคุณค่ะ

suwanrattanakij

• Newbie
  • *
« Reply #13 on: กุมภาพันธ์ 19, 2011, 10:40:21 am »
goodddddddddddddddddddddd

YellowMari

• Newbie
  • *
    • Email
 :D ขอบคุณค่ะ

praewmnk

• Newbie
  • *
    • Email
ขอบคุณมากค่ะ  ;)

gwc2e43s3

• Newbie
  • *
    • Email
nevertheless cross-strait reunification
« Reply #16 on: สิงหาคม 02, 2011, 04:57:14 pm »
Today, however cross-strait reunification You are not allowed to view links. Register or Login, yet not apt each additional in light of their fast development mode. People ashore the mainland and the human of Taiwan You are not allowed to view links. Register or Login, with namely Chinese You are not allowed to view links. Register or Login, with the Chinese nation is the organic component. Taiwan society of course is no faultless You are not allowed to view links. Register or Login, yet Taiwan and the Taiwanese for the life of the Chinese people apt deduce variant likely, and this may You are not allowed to view links. Register or Login, apt today's mainland society is valuable because reference.

Simply-pan

• **
« Reply #17 on: กันยายน 09, 2011, 04:41:50 pm »
ขอบคุณคะ  ;D

fufong

• Newbie
  • *
« Reply #18 on: กันยายน 13, 2011, 08:49:25 pm »
เหมือนเคยฟังทาง Youtube แหละ ขอรับไปฟังนะค่ะ
ขอบคุณมากค่ะ

deadzee

ขอบคุณมากครับ

1999

• **
 ;D ;D ;D

Doc Vito Corleone

• **
    • Email
« Reply #21 on: สิงหาคม 08, 2012, 11:02:20 pm »
ชอบครับ ^^

kl

• Email
« Reply #22 on: กันยายน 22, 2012, 05:31:40 pm »
thank you a lot  :o

parisa

« Reply #23 on: มิถุนายน 26, 2014, 04:19:53 pm »
ขอบคุณมากค่าาาาา